Bağlıca'nın Eğitimde Parlayan Işığı

“ 21. Yüzyıl Becerilerini ” hayatında kullanan bireyler yetiştirmek için 2015’te yola çıkan Doğuş Anaokulu, bir eğitim kurumu olarak Atatürk ilkeleri ve inkılapları doğrultusunda , evrensel ilkeler ışığında, bilgiye ulaşmayı ve kullanmayı bilen, akademik olarak tam donanımlı, okuma becerisi gelişmiş, yabancı dili çok iyi kullanabilen, sanatsal ve kültürel etkinliklerin içinde olmayı ve takip etmeyi seven, bir müzik aleti çalmayı ve müziği yaşamının önemli bir parçası sayan, spor yapmanın gelecekteki sağlıklı yaşamın garantisi olduğuna inanan, çok yönlü ve üretken bireyler yetiştirmek için Eğitim Öğretim yılında anaokulu ve ilkokul olarak sizlerden aldığı destek ve güvenle çalışmalarına devam etmektedir.

Amacımız, anaokulu ve ilkokulda eğitimini ve büyümeyi bizimle tamamlayan öğrencilerimize, güvenli ve akademik olarak tam donanımlı ortaokul ve lise hayatına “Doğuş Okulları” çatısı altında devam etmelerini sağlamaktır.

Çocuklarımızı yaparak yaşayarak öğrenme modeli içinde bütünleyici bir eğitim anlayışıyla, bilimsel düşünebilen, kendine her konuda güvenen ve çevresiyle barışık, mutlu ve yaşam kaliteleri yüksek bireyler olarak topluma kazandırmanın önemine inandık. Çıktığımız bu yolculukta, tüm Doğuş Okulları ailesi olarak eğitimin ciddi bir iş olduğunu ve eğitime gönül vermek gerektiğini biliyoruz. Bizimle çalışan tüm öğretmenlerimiz “Her başarılı öğrencinin arkasında öğretmeninin sevgisi vardır.” anlayışını benimseyen en önemli uygulayıcısıdır.

Bağlıca - Anaokulu - İlkokul - Doğuş Koleji