Bağlıca'nın Eğitimde Parlayan Işığı

Doğuş Koleji 2015 yılında Bağlıca’da butik bir anaokulu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli eğitimi ile günden güne yükselerek başarıyı, sevgiyi, özgüveni minik kalplerle buluşturan eğitim markası haline dönüşen Doğuş Anaokulu, Doğuş Koleji olarak yoluna devam etmektedir.

Doğuş Koleji Polis Haftası

Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı 21. yüzyıla yakışır eğitim ve öğretim faaliyetleri alanında uluslararası standartlara uygun; yabancı dil, teknoloji, bireysel ve sosyal gelişim alanlarında yeterli donanıma sahip öğrenciler yetiştirmek. Ayrıca onlara özgün bireyler olduklarını fark ettirerek hayata hazırlayan Ankara'nın önde gelen eğitim kurumlarından biri olmaktır. Bu vizyonla ekip olarak yılmadan usanmadan çalışmak.

Eğitimde kaliteyi arttırmak, öğrencilerimizin bireysel ilgi ve yeteneklerini göz önünde tutarak her bireyin sahip olduğu potansiyeli en üst seviyeye çıkarmak, yönetim ve eğitim personelinin yeterliliklerini artırarak, mesleki becerilerini geliştirmek, kaynak kullanımında daha etkili ve verimli olmaktır. 21. Yüz Yıl Dünya vatandaşlığı standartlarında bireyler yetiştirmektir.